Svíčky a romantika


Snad každý si alespoň jednou v životě koupil už nějaké svíčky. Abych se přiznala, tak já jsem do svíček blázen a doma jich mám spoustu. Ale nejsou to takové ty klasické jenom na zapálení. Vždycky si schválně kupuji svíčky Lepaso, které nějakým způsobem voní. A většinou volím takové ty vůně jako růže, jablko, nebo taková ta vánoční vůně, vanilka a plno dalších. A vždycky vyzkouším i nějaké nové a jsem z nich příjemně nadšená. A právě svíčky můžou váš večer vyzdvihnout na úplně jiný level. Jak? Stačí, když budete trochu kreativní. Svíčky dokážou udělat hodně, jen je potřeba to zjistit.

s

Já jsem například s partnerem a vždycky, když je doma a máme chvilku sami pro sebe, přichystám mu příjemné překvapení. Svíčky, dobrá večeře a samozřejmě i nějaká ta romantika. To je něco, co by měl dělat každý pár. Čas strávený alespoň občas jen sami dva je hodně důležitý a vím o čem mluvím, mluvím totiž z vlastní zkušenosti. Občas je fajn udělat si večer jen sami pro sebe a bez dětí. Tím nemyslím to, že ty děti budete pořád odkládat. Myšlenka je taková, že i pár, který má děti, potřebuje být chvíli sám a udělat si chvilku pro sebe a není na tom vůbec nic špatného.

svika

A v ten den můžete dělat cokoliv – dívat se na film, jíst u toho popcorn a trávit s partnerem společný čas, který si oba dva užijete naplno. Řekla bych, že právě jednou z těch nejdůležitějších věcí ve vztahu je umění udělat si chvíli pro sebe, nezapomínat jeden na druhého a trávit společný čas. A paradoxně vás to ještě více spojí a zase se na sebe budete o to více těšit. Já si s přítelem takto pravidelně dělám romantické večery a hrozně si to užívám. Jeho přítomnost, když se smějeme, mluvíme spolu a bavíme se dlouhé hodiny. Popravdě mám někdy pocit, jak kdybych se s přítelem znala už plno let. Máme toho strašně moc společného a hrozně moc si rozumíme.