Skvělá sleva

Také moc rádi nakupujete? A nyní nemyslím třeba takové nákupy, kdy jdete někam do potravin a nakoupíte jídlo, jako například chleba, mléko a tak podobně. Já jsem žena, takže už asi tušíte, co já nejraději nakupuji. Ano, máte pravdu. Já jako žena nejraději nakupuji módu, oblečení a také kosmetiku a hlavně parfémy. Nikdy nepohrdnu novou kabelkou anebo když mi třeba například přítel řekne, že když mám narozeniny, ať si vyberu třeba boty a kabelku, tak jsem úplně v sedmém nebi. Baví mě to. Je to moje zábava. I když mám třeba doma deset kabelek, tak nikdy nemám dost. Ale zase abych toho neměla doma příliš, tak vždycky postupně kabelky prodávám třeba za poloviční cenu.

Rádi nakupujete?

Třeba když si koupím nějakou kabelku a později se mi přestane líbit nebo si koupím podobnou, tak tu starší kabelku prodám za peníze, aby se mi nějaká investice alespoň vrátila. Protože opravdu si potom nedokáži představit, co bych s těmi kabelkami opravdu doma dělala. A nejraději nakupuji na módním e-shopu about you. Protože právě na about you jsou slevy většinou ve výší dvaceti pěti procent. A řekněte mi, kdo by odolal slevě, která je ve výši dvacet pět procent? Myslím si, že sleva 25 na about you je opravdu perfektní. Velká sleva na about you se vyplatí opravdu každému, kdo miluje módu anebo kabelky a chce si dopřát opravdu něco nového. Já si myslím, že pokud lidé budou šetřit a potom si udělají velký nákup na about you, tak opravdu neudělají chybu, protože takhle budou mít velice zlevněnou módu a další věci, jako např. ponožky anebo peněženky a tak dále.

Musím nakoupit ve slevě.

A já si myslím, že lidé by také hlavně měli dbát na to, aby si dávali pozor, jakou velikost oblečení si kupují. Protože ne vždycky může velikost úplně padnout jako ulitá. A mě osobně se velice často stává, že si něco objednám a potom je mi to malé, i když podle mír by mi to bylo opravdu padnout krásně, tak většinou mi to přijde třeba malé. Ale od té doby, co nakupuji na about you, tak se mi tohle ještě nikdy nestalo. A opravdu mají přesné měření a já jsem ráda, že konečně si mohu objednávat krásné a kvalitní oblečení, které je ve slevě a které mi vždycky padne jako ulité. Neváhejte a počkejte si až bude dvacet pět procent sleva na about you, protože tam si vyberete.