Půjčka pomůže


Kdo nemá peníze, to je docela obyčejný chudák. Protože mu chybí peníze. A protože mu chybí to, co by si za ně koupil, kdyby je měl. Každý tak chce mít peníze. Ale spousta z nás je nemá, ani když se o to moc snaží. Pracujeme, ale co z toho kolikrát máme? Skoro nic. Jenom almužnu, se kterou prý máme vyžít. Ale nevyžijeme. Je tak draho, že to s normálním platem člověka někdy nejde. A čím horší práci máme, tím je to horší. Rukama se moc peněz nevydělá. A kdo si nevydělá, ten skoro nic nemá. A když něco má, pak nejspíš dluhy. Tak už to chodí. Ale dluhy se musí platit, a když není čím? Jak potom sehnat víc peněz a mít na to placení dost? Chcete mít víc peněz?

dolary americké

A chcete jich mít hodně? Tak to abyste si je vydělali. Ale já vás neprovokuju. Dobře vím, že to někdy nejde. A tak vám aspoň něco poradím. Poradím vám, ať si zkusíte vzít půjčku. Někdy to pomůže. Půjčkou všechno zaplatíte. Jenom jí potom taky musíte vrátit. A tak o ní někde požádejte. A na co byste se měli připravit? Na to, že vám jí třeba taky nedají. Záleží na úřednících v bance, jak posoudí vaší situaci. A jestli to risknou a půjčí vám nebo ne. Třeba to vyjde.

jedno euro

A pak budete mít peněz dost. A třeba to taky nevyjde a zůstanete chudí. Ale tak to prostě je. Dokud peníze nedržíte v ruce, je to špatné. A aby to špatné nebylo, co to zkusit u nebankovní společnosti? Možná vám vyjde například americká hypotéka nebankovní a pak už budete v suchu. Tak se dají sehnat ty peníze, které vám možná zrovna chybí. A když je dostanete, budete zase mít na to, na co peníze normálně nemáte. Nebankovní hypotéka je zkrátka pro nás někdy štěstí v neštěstí. Ta nás může zachránit. Můžeme jí dostat nadlouho a můžeme jí splácet po malých částkách a s malými úroky. A to jen za to, že dáme jako záruku nějaký objekt, co ho máme. I za to nám nebankovní společnost pomůže, aby nám nebylo nejhůř.