Líbí se vám u moře?

Slunce, pláže, pohoda a klid od práce. To jsou důvody, pro které tolik Čechů každoročně vyráží nejen letadlem, ale i autem, do Chorvatska. Právě tato země je poměrně blízko od nás, a proto Chorvatsko lidé volí jako svou dovolenkovou destinaci i desítky let. Právě sem nás už brali naši prarodiče a rodiče, protože dříve se nedalo jet jinam než do tehdejší Jugoslávie, kam spadalo i Chorvatsko. A tak je pro nás jakousi tradicí, že sem jezdíme stále.

chorvatsko ostrov

Všude se zdražovalo
Zdražovalo se bohužel i v Chorvatsku, ale ani to neodradilo jeho milovníky od toho, aby si sem zajeli udělat hezkou dovolenou. Někdo má rád kemp, někdo si potrpí na hotel či penzion, ale stále více lidí nachází zalíbení v apartmánech. Jsou to byty, kde najdete opravdu vše – od ložnice přes obývací pokoj až po vlastní koupelnu a kuchyňský kout. Právě možnost vlastního vaření je pro většinu zájemců o zahraniční dovolenou v Chorvatsku opravu velkým lákadlem. Jednak nejsou vázán otevírací dobou restaurací, ale hlavním důvodem je, že ušetří nemalé peníze, které mohou utratit jinak.

split chorvatsko

Nejdražší položkou u každé dovolené bývá ubytování. Je možné si koupit nějaký ten apartmán pro sebe, a nebudete muset každou dovolenou hledat kde se ubytujete. Apartmány jsou navíc skvělou investiční příležitostí, díky které můžete vydělávat spoustu peněz i pasivně tak, že apartmán jednoduše pronajmete. Zajímá vás jak proboha prodej domu v Chorvatsku u moře? Celým procesem prodeje vás provede realitní kancelář najadranu.cz, která patří manželům původně z Česka. Díky tomu se snadno domluvíte, a budete mít o vše postaráno – od prohlídek až po podpis smlouvy. Prohlédněte si moderní apartmány, které se prodávají rychlostí blesku. Často dochází k tomu, že jsou prodané ještě předtím, než jsou dokončené a zkolaudované, ale nemusíte se bát že byste koupili byt, který nebude dokončený.