I vaše kuchyně může vypadat skvěle


Spousta rodin má své oblíbené recepty, které si připravují stále dokola. Radost z vaření a pečení ale může kazit starší linka, která už nevypadá dobře, a hlavně neodpovídá tomu, co byste teď potřebovali aby měla nebo uměla. Dnešní moderní linky umí perfektně využít celý prostor, takže se do nich vejde všechno co potřebujete a to i když nemáte samostatnou spíž, kam byste tyto věci mohli jinak ukládat.

moderní linka

Starší linky jsou problémem z mnoha důvodů, protože kromě toho že už nevypadají hezky mohou také ztěžovat přípravu jídel. Pokud máte opravdu starou linku, která je v bytě ještě třeba po vašich prarodičích a nebo jste zatím neměli finance na rekonstrukci domu, budete potřebovat novou linku, protože ta starší může být i nízká a může mít malou pracovní plochu. Ideální je nechat si vyrobit linku na míru, protože tento typ linek je vyráběný přesně pro určený prostor a nikoliv jako sériová výroba.

nová kuchyně

Vyrobíme cokoliv
Nezáleží na tom jestli se vám líbí styl provence a nebo dáváte přednost modernímu designu, protože zvládneme oboje. Vyrobíme vám klasiku v podobě rustikální kuchyně a zvládneme i kombinaci stylů. V nové kuchyni se vám bude vařit daleko lépe a snáz, tudíž není na co čekat. Nemyslete si že nová linka musí stát stovky tisíc. Existují materiály které jsou drahé, ale jsou i cenově dostupné, díky čemuž si linku může dovolit úplně každý.

Využijte tuto možnost a nechte si vyrobit linku, protože si můžete vybrat design, barvy i úchyty a dokonce i vychytávky jako například úložné košíky nebo vysouvací díly na koření. Používá se při tvoření kuchyně konfigurátor, takže hned uvidíte co jste si vybrali. Jednotlivé komponenty je možné vyměnit za jiné, takže během tvorby návrhu máte prostor pro změny. Dopřejte si novou linku, která změní váš vztah k vaření – v nové kuchyni vás bude vaření bavit daleko víc.