U nás najdete ty pravé


Najít vhodné svatební šaty není vůbec jednoduché, protože každá nevěsta má nejen jinou postavu a představu, ale především jiné finanční možnosti. Každá nevěsta chce ale na své svatbě vypadat krásně, a chce si zapamatovat svůj velký den se vším všudy. A k tomu nevěstám pomáhají právě svatební šaty. Najít se dají ve svatebním salonu nebo v půjčovně. My máme salon, kde si můžete šaty vypůjčit i koupit. Záleží na vašich preferencích a vybraných šatech. Náš katalog si můžete prohlédnout online už v klidu doma, a díky tomu uvidíte zda se vám bude něco líbit. Vybrané šaty si můžete přijít vyzkoušet k nám a třeba vám budou sedět.

svatební šaty

Proč může být problém sehnat svatební šaty?
Často mají nevěsty předem vybrané šaty, které se jim líbily třeba na jiné nevěstě. Problém ale nastane v případě, kdy si je přijde nevěsta zkusit a ony jí nesedí jak by měly a nebo se jí nelíbí. Pokud šaty nesedí, je možné je upravit na míru. Horší ale je, když se nevěstě šaty líbily na jiné nevěstě a nebo třeba v katalogu, ale při zkoušení zjistí, že to nejsou ony. To se ale u nás příliš často nestává, protože v našem katalogu jsou jen šaty, které jsou ručně šité a odpovídají současným trendům ve svatební módě. K jejich ušití jsou používány jen ty nejkvalitnější látky, takže jestli hledáte kvalitu, najdete ji u nás.

nevěsta v šatech

Dalším problémem může být cena
Některé šaty jsou dražší a tak je jasné že pokud na ně máte nějaký předem stanovený rozpočet a ten k jejich nákupu nestačí, můžete si je vypůjčit a nebo využít výprodej svatebních šatů. Ve výprodeji najdete pravidelně šaty, které jsou ze staré kolekce a nebo které už nejsou tolik populární. Jsou ale stále krásné a navíc bez vad. Můžete si je tak koupit za zlomek jejich původní ceny.
Náš svatební salon je připravený každé nevěstě pomoct najít její vytoužené šaty, ve kterých zazáří ve svůj velký den. I vy je u nás můžete najít.