Proč zrovna sandály na vysoké platformě s muži tak zacvičí


Když se někteří muži mezi sebou baví na téma sexuality a zejména ženského těla, padají tam výrazy, jako poprsí, bradavky, vagína, rozkrok, boky či zadek. Je to celkem přirozené, a tak není divu, že když se před nimi objeví nahá dívka s výraznými tělesnými proporcemi, že mají erekci. To ale není zdaleka vše, co mužům zvyšuje krevní tlak a pumpuje krev do rozkroku, může vám to dokonce připadat podivné a nelogické, jak je možné, že drtivá většina mužů obdivuje i krásné ženské nohy. Přitom zrovna nohy nejsou typickým sexuálním ženským rysem, navíc je i sami mají, a někteří muži mají dokonce tak hezky tvarované nohy, že se za nimi otáčí i mnoho žen. Proč zrovna nohy jsou tím výrazným erotickým symbolem, a proč nás tolik vzrušují?

sandály na platformě

Odpověď je celkem jednoduchá, celá ta vzrušující podívaná se točí kolem chodidel. Kdyby si totiž žena obula gumové holinky, anebo potápěčské ploutve a vykračovala si v nich po ulici, bude to vzbuzovat spíše úsměv, a rozhodně to nebude důvod k nějakému vzrušení. Jestliže si však obuje sandály na vysoké platformě, kde krása chodidel vynikne ve svém maximu, a kde bude patrná jejich hluboká klenba, zcela to mění situaci.

ženské nohy

Když se o ženských nohách řekne, že jsou sexy, pokaždé tam figuruje hluboké vyklenutí chodidel, úzká pata, deltovitě rozšířený nárt a souměrné, do paraboly ustupující prsty. (Všimněte si, že když má žena ploché nohy, je o tak škaredé, že se na to nedá ani dívat, natož hovořit o nějakém vzrušení). Stehna a lýtka sama o sobě bez chodidel nevyniknou a nelze je bez nich považovat za sexy část těla, a stejně tak to platí o chodidlech, která vynikají svou krásou jen tam, kde k nim souměrně navazuje anatomie kotníku, kolena, lýtka a stehna.

Ženské nohy jsou zkrátka naprosto precizně zvládnuté umělecké dílo a kdo dokáže ocenit jejich proporcionální dokonalost, mívá také v životě více příležitostí, jak se potěšit rozkoší nad tímto úžasným fenoménem.