Nestačí vám ani nejsilnější vložka?


Snad neexistuje žena, která by během menstruace nezažila nepříjemnost v podobě protečení vložky nebo tamponu. Je to nepříjemné ve škole i v zaměstnání, protože jen málokterá žena s sebou nosívá náhradní oblečení, a tak musí zbytek dne přečkat v tom zašpiněném. Existují menstruační pomůcky po silnou menstruaci, ale těmto ženám se stává, že jim proteče za dvě hodiny i vložka, která je velmi silná, aby pojmula větší množství tekutiny. Pro také situace je dobré zvážit, zda se chráníte dostatečně a zda na trhu neexistuje něco lepšího.

bílé kalhotky

Část žen začala používat místo jednorázových pomůcek menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, které jsou dostatečně silné na to, aby pohltily spoustu tekutin i zápachu. Nevydrží vám samozřejmě celý den a i je je nutné měnit, ale pohltí toho více než jednorázové pomůcky. S kalhotkami se dá sportovat i spát, takže se nemusíte bát, že by vám protekly třeba v noci. Díky kalhotkám budete chráněnější než s jednorázovými pomůckami, protože tyto kalhotky jsou speciálně http://www.specdcbynov.cz/specialni-pedagogicke-centrum navržené tak, aby své nositelce poskytly co největší ochranu a komfort.

vložky a tampony

Proč jsou tak oblíbené?
Ještě před pár lety je nosilo jen pár žen, ale postupem času si našly cestu do šuplíků i těch žen, které je zprvu odmítaly. I dnes mají mnohé ženy obavy především z výměny a údržby, ale na všechno se dá zvyknout, a dokonce si zvyknete i na to, že si musíte nosit sáček na ty použité. Kalhotky jsou zdravotně nezávadné a mohou je nosit j mladé slečny od první menstruace. Jsou velmi pohodlné, a díky tomu budete mít dostatek komfortu i během menstruace. S trochou nadsázky se dá říct, že o menstruaci ani nebudete vědět. Až tak jsou kalhotky pohodlně. A pokud si nebudete vědět rady s tím kolik jich koupit nebo jakou velikost zvolit, zeptejte se nás. Rádi vám poradíme, které kalhotky vybrat abyste byla spokojená.