Chystáte nějakou akci?


Od jara do podzimu to v moha městech žije. Konají se nejrůznější festivaly, koncerty, výstavy, workshopy, ale také akce s jídlem a pitím. Můžete si tak pod širým nebem užít krásné chvíle pohody ať už se vypravíte na koncert nebo chcete ochutnat nějaký guláš v místní soutěži o nejlepší guláš. Všechny akce jsou hodně navštěvované, protože každý si chce nějak užít krásné počasí, tak proč rovnou nespojit příjemné s užitečným?

Nejen akce pořádané pro veřejnost se konají nejčastěji pod širým nebem. Populární jsou svatby právě mezi květnem a zářím, kdy svatební sezóna dosahuje svého vrcholu a pomalu končí. Svatba je neopakovatelný zážitek, který chtějí novomanželé sdílet nejen s rodinou, ale i s přáteli, a proto chtějí mít co nejkrásnější svatbu. Velice oblíbené jsou v posledních letech svatby pod širým nebem, díky čemuž si navíc užijete večerní romantickou atmosféru.

party stan

I oslavy narozenin se často konají v různých zahradních sálech nebo přímo venku. Bohužel ne vždycky máte jistotu že vám vyjde počasí, a tak se může stát, že budete muset hledat kde se schovat před deštěm. Proto je nejlepší řešení mít připravené party stany, kam se v případě potřeby schovají všichni včetně nábytku a občerstvení.

ženich a nevěsta

Počasí vám nevyjde?
Toužíte po tom aby se vaše akce konala v určité datum, ale víte že vám sluníčko svítit nebude? Nemusíte to odkládat až bude lepší počasí, ale můžete si rovnou akci udělat ve stanu. Prohlédněte si fotografie ze zahraničí, kde jsou oslavy i svatby pod stanem velice žádané. Stačí je hezky vyzdobit a máte svatbu nebo narozeninovou oslavu v úplně jiném stylu. Pokud vás zajímá jaká je za pronájem party stanů cena https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html,
kontaktujte nás a my vám pošleme cenovou kalkulaci podle toho kolik stanů bude potřeba a zda budete chtít i podlahy nebo nábytek. Ani na tyto položky byste zapomínat neměli, abyste si akci užili pěkně v suchu.